Možnosti programu

Zobrazit více

Automatické sledování Infosoudu

Po zadání parametrů pro kontrolu Infosoudu budete v případě zjištění změny u některého ze sledovaných řízení informováni e-mailem na registrované emailové adresy. Počet možných sledovaných řízení závisí na typu placené služby (free, light, standard, maxi nebo ultimate). Registrace nového řízení je velmi jednoduchá.

Zobrazit více

Bleskové předání informací

Díky naší aplikaci získáváte okamžité informace o změnách stavu soudních řízení. O všech událostech souvisejících se sledovanými řízeními dostanete emailem upozornění nejpozději do 1 pracovního dne po jejich vložení soudem do Infosoudu. Rychlost následných reakcí je totiž často velmi důležitá pro přípravu následných kroků v rámci daného řízení.

Zobrazit více

Různé varianty použití

Varianty sledování Infosoudu:
  • Bezplatně - bez jakýchkoliv poplatků je možné zvolit si jedno soudní řízení a získávat tak informace o něm po neomezenou dobu.

  • Za poplatek - za roční poplatek dle platného ceníku můžete zaregistrovat odpovídající množství soudních řízení a po tuto placenou dobu získávat prostřednictvím naší služby informace. Po uplynutí doby, na kterou byl poplatek zaplacen, přejde služba automaticky do bezplatného režimu, v němž lze sledovat pouze jedno soudní řízení.

Přechod od nižší k vyšší variantě využití služby MujInfosoud je možný kdykoliv po zaplacení příslušného poplatku.

Program MujInfosoud.cz

Sledování soudních řízení.

Vyzkoušejte zdarma

Doporuč a získej!

Doporučte program MujInfosoud.cz Vašim partnerům a známým. Oni dostanou slevu 10% a Vy získáte 10% z částky, kterou zaplatili.

Jak to funguje?

Další produkty společnosti HPL

Dr. Finance

HPL Collection

Systém HPL Collection je webově orientovanou aplikací, jejímž smyslem je umožnit Vám jednoduše, rychle a efektivně spravovat portfolio Vašich pohledávek.

MRS Daisy

MRS Daisy

Webový portál pro prezentaci libovolných dat uložených v databázi s možností snadné parametrizace, uživatelského nastavení a administrace prostředí.

Testujme

Testujme.cz

Online aplikace pro automatické sledování insolvenčního rejstříku